Víme jak propojit váš business s internetem

Kariéra

Proč by jste u nás měli pracovat?

Pracujeme za využití nejnovějších technologií a přinášíme našim zákazníkům sexy řešení. Hlásíme se k SVOBODĚ V PRÁCI a každému dáváme prostor pro rozvoj jeho schopností. Kolegům zajišťujeme jejich rozvoj nejen v nových technologiích ale taky v projektovém managementu a v soft skills. Za kolegy rádi přijmeme i vás, kteří raději pracujete doma a nebo máte čas při studiu jenom pár hodin týdně.

V současné době hledáme tyto kolegy:

Programátor PHP

Hledáme zkušeného programátora, který si již prošel útrapami vývoje v tomto jazyku. Vaší prací bude analýza, návrh a implementace nové funkcionality do stávajících systémů a i nově vyvíjených. Většinu projektů realizujeme ve frameworku Nette.

Programátor pro iPhone a iPad

Zajímá vás programování pro mobilní zařízení? Nemáte ještě příliš zkušeností s tímto vývojem? Máte znalost některého programovacího jazyka (php, java, c# a pod.)? Vyškolíme vás a ihned zařadíme na projekt, kde budete mít možnost znalosti prohlubovat a rovnou se i realizovat.

DB Specialista

Náplň práce
  • administrace databází (instalace, konfigurace, ladění, optimalizace, monitoring atd.)
  • znalost MySQL, MS SQL a nebo Oracle
  • spolupráce s programátory, architekty, analytiky, testery a vedoucími projektu napříč různými projekty
  • podpora obchodních aktivit formou konzultací a návrhů řešení včetně jejich prezentaceí)
Požadujeme:
  • praktické zkušenosti s některými administračními úlohami (upgrade, zálohování, migrace, správa atd.)
  • zkušenosti s návrhem relačních modelů a transakčních systémů s vysokým stupněm zabezpečení, řešení vysoké dostupnosti
  • samostatnost při řešení svěřených úloh a odpovědnost za ně
  • analytické schopnosti
  • smysl pro týmovou práci
  • schopnost a chuť učit se novým postupům a technologiím

SEO Specialista

Popis práce:
  • Kontinuální realizace SEO aktivitit od analýz až po realizaci
  • Administrativní práce spojená s optimalizací pro vyhledávače
  • Copywriting a základní editace stránek v html
  • Kreativní návrhy optimalizace on page / off page faktorů
  • Komunikace s programátory, designéry a partnery, v češtině a angličtině
  • Tvorba analýz týkajících se projektů (analýzy návštěvnosti, vyhledávacích frází, konkurence, apod.)
Co požadujeme?
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Výbornou znalost internetu
  • Angličtina výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Analytické schopnosti
  • Pozitivní přístup k řešení problému
  • Chuť učit se průběžně nové věci
  • Znalosti z oblastí přístupnosti a použitelnosti výhodou
  • Proaktivitu a smysl pro humor

Copywriter

Jsi výborný/á v psaní čtivých a obchodně úspěšných textů, sloganů či názvů? Máš velkou slovní zásobu a zajímáš se o tvorbu webových stránek? Pak je tu příležitost pro tebe.

  • Výborná znalost ČJ a aktivní schopnost psaní textů
  • Vynikající komunikační a tvůrčí schopnosti
  • Otevřené a tvůrčí uvažování, všeobecný přehled a schopnost rychlé orientace
  • Aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
  • Pečlivost a spolehlivost

Napište nám a nebo zavolejte 777 0000 22, rádi si s vámi pohovoříme o možnosti uplatnění u nás prace@sepiri.cz.