Víme jak propojit váš business s internetem

Monitoring cen Giggo


giggo Giggo umožňuje monitor cen na internetu. Vaše produkty si připravíte ke sledování (import z xlsx, csv a mnoho dalších) do seznamu skenovaných položek. Zadáte, na kterých eshopech, www stránkách chcete ceny sledovat. Ve vámi stanovených intervalech Giggo navštíví www stránky a načte cenu. Tuto zanese do databáze i s datem a podrobnostmi, které si nastavíte (kód eshopu, dostupnost zboží a pod.).

Sestavu výsledných dat si můžete stáhnout z www stránek projektu. Další možností je nechat si sestavu zasílat na stanovené emaily. Samozřejmostí je i příprava pro import do vašeho IS, ERP a nebo Excelu k analýze těchto dat a cenotvorbě. Lze i definovat report, který chcete v daných intervalech dostávat. Můžete tam mít konkrétní cenu daných položek v čase a pod. Tady se fantazii meze nekladou. Skenovat lze i větší množství položek, řádově tisíce, ale tady je potřeba dohodnout systém, aby v žádném případě nedošlo k narušení funkčnosti skenovaného eShopu, www stránek. Ceny lze načíta i z vložených xls, pdf souborů.

Skenování se nemusí vztahovat pouze na cenu, ale lze skenovat i různém parametry výrobku, tak i jakékoliv informace. Můžete například skenovat své obchodní partnery na or.justice.cz, zda nedošlo ke změnám ve společnostech, se kterými obchodujete. Možností je opravdu mnoho. Pro bližší podrobnosti volejte 777 000 022.

Rádi vám zašleme podrobnosti o Giggo.


zpět