Víme jak propojit váš business s internetem

Realitní systém MangoRK


mangork Mango RK je systém, který umožňuje na stránkách vaši Realitní kanceláře přinášet aktuální nabídku realit a to bez toho aniž by jste investovali do vývoje vlastního systému. Jednoduše zadáte realitu do MangoRK a tato se okamžitě (bez synchronizace) objeví na vašich stránkách. Veškeré položky u realit odpovídají povinným položkám na sreality.cz. Tím je zajištěn export realit na sreality.cz. Toto se může dít v pravidelném intervalu a nebo manuálně. Je možnost data exportovat i na jiné realitní servery (seznam serverů).

V systému můžete mít neomezené množství realit a neomezený počet makléřů. Makléři mohou mít přistupová práva, jako Admin a nebo makléř. Admin má možnost modifikovat zakázky i jiných makléřů. Lze synchronizovat reality pouze některých makléřů.

Ke každé zakázkce lze vkládat fotografie a videa. K dražbám lze připojit i dokumenty (dražební podmínky a pod.). Informace zobrazované na www a export na sreality.cz se může lišit. Jsme schopni systém upravit dle vašich požadavků. I podrobnosti zobrazované na vašich www stránkách.

Pro větší Realitní kanceláře zajistíme instalaci MangoRK do interní sítě pro rychlejší odezvu.

Pro podrobnosti nám zavolejte 777 0000 022 a nebo získejte informace o MangoRK


zpět